День книги та казки

15.06.2017 року в таборі «Веселка» пройшов «День книги та казки», під гаслом «Немає дитинства без книги та казки». Діти прийняли участь у вікторині казок «За тридев’ять земель». Проведена операція «Подаруй нове життя книзі» діти відвідали сільську бібліотеку та надили свою допомогу.


Галерея "День книги та казки"

День індіанських племен

14.06.2017 року в таборі «Веселка» пройшов «День індіанських племен», під гаслом «Усі культури нам близькі». Діти виготовляли костюми. Брали участь у грі – змаганні «Знайди скарб» на «Краще індіанське плем’я». Кожен загін отримав солодкий приз.


Галерея "День індійських племен"

День мистецтва та творчості

13.06. в таборі «Веселка» пройшов «День мистецтва та творчості», під гаслом «Таланти наших дітей». Діти показали свої таланти в пісенному конкурсі «Євробачення по нашому». Переможці пісенного конкурсу були нагороджені призами. Фіналом конкурсу стала святкова дискотека.

Вихованці англомовного загону підготували пісні англійською мовою.


Галерея "День мистецтва"

День «Моя країна героями славна»

12.06.2017 року в таборі «Веселка» пройшов «День «Моя країна героями славна»», під гаслом «Без минулого немає майбутнього». Діти відвідали шкільний музей бойової слави. Ознайомилися з новою експозицією «Вони сьогодні захищають Україну». Створили виставку «Мій малюнок воїну АТО».


Галерея "Моя країна героями славна"

День квітів

09.06.2017 року в таборі «Веселка» пройшов «День квітів», під гаслом «Краса врятує світ». Діти працювали у квітнику. Виготовили аплікації та прийняли учать у конкурсі «Ось яка у мене квітка».

Вихованці англомовного загону працювали над міні проектами «Літо моєї мрії».


Галерея "День квітів"

День Олімпійських ігор

08.06.2017 року в таборі «Веселка» пройшов «День Олімпійських ігор», під гаслом «Ми майбутні олімпійці». Вихованці табору змагалися у біговій естафеті, в кінці якої переможці були нагороджені грамотами.

З дітьми англомовного загону була проведена творча майстерня «Світ навколо нас».


Галерея "День Олімпійських ігор"

День української вишиванки

07.06.2017 року в таборі «Веселка» пройшов «День української вишиванки», під гаслом «Моя барвиста Україна». Діти змагалися у конкурсі української пісні, декламуванні віршів про співучу українську мову та красу України

Вихованці англомовного загону співали українські народні пісні англійською мовою, декламували вірші Т. Г. Шевченка англійською мовою.


Галерея "День української вишиванки"

День екології

06.06.2017 року в таборі «Веселка» пройшов «День екології», під гаслом «Збережемо природу- наше майбутнє». Діти брали участь у проекті «Збережемо Землю для наших потомків». Виготовили маску комах, підготували «цікавинки» про комах.

З вихованцями англомовного загону проводилися розминки «Земля мій дім» англійською мовою та перегляд фільму про природу планети Земля англійською мовою.


Галерея "День екології"

День капелюхів і бантиків

02.06.2017 року в таборі «Веселка» пройшов «День капелюхів та бантиків», під гаслом «Граціозність і краса є у кожному». Діти пов’язали бантики. У конкурсно – розважальній програмі «Веселий капелюх» вихованці продемонстрували дефіле представляючи свій капелюх під танцювальний супровід, та приймали участь в різноманітних конкурсах.

Учасники англомовного загону продемонстрували використання капелюха у різних професіях англійською мовою.


Галерея "День бантиків та капелюшків"

День захисту дітей

01.06.2017 року в таборі «Веселка» пройшов «День захисту дітей», під гаслом «Діти наше майбутнє». Діти приймають участь у конкурсі малюнків на асфальті «Країна дитинства», переглядають мультфільми.

В англомовному загоні прослуховування пісень англійською мовою та перегляд мультфільмів.


Галерея "День захисту дітей"

День спорту та здоров'я

31.05.2017 року в таборі «Веселка» пройшов «День спорту та здоров’я», під гаслом «В здоровому тілі здоровий дух». Діти приймали активну участь у пізнавальній грі «Вітаміни помічники» та брали участь у різних спортивних конкурсах і естафетах.

В англомовному загоні Smiles була проведена вікторина на спортивну тематику. Діти розгадували кросворди і готували спортивні танці.


Галерея "День спорту 2017"

День відкриття

30.05.2017року в таборі «Веселка» пройшов «День відкриття табору», під гаслом «Моє доручення, моя відповідальність». На урочистій лінійці було оголошено про відкриття табору. Діти активно приймали участь у розважальній святковій програмі присвяченій відкриттю табору «У країні барвистої музики».

Вихованці англомовного загону розучували пісні англійською мовою та танцювальні рухи.


Галерея "День відкриття 2017"

День знайомства

29.05.2017 року в таборі «Веселка» пройшов «День знайомств», під гаслом «Давай знайомитися знову». Діти приймали участь в оформленні куточків: готували стіннівки, емблеми. Після обіду вихованці загону «Сонечко» за режимом дня відпочивали на тихій годині, а старші діти 2-4 загонів були зайняті ігровою діяльністю.

Галерея "День знайомств 2017"

Кiлькiсть переглядiв: 14