8 лютого заступник директора з навчально-виховної роботи Лисенко О.О., вчителі української мови та літератури: Проценко Н.І., Стьопіна Н.І. взяли участь у вебінарі на тему "Система підготовки до ЗНО з української мови", який провела Румянцева-Лахтіна О.О., методист Центру методичної та аналітичної роботи КВНЗ "ХАНО".

5 лютого відбулися батьківські збори для батьків учнів 11 класу, на яких були розглянуті наступні питання:

-Особливості реєстрації на ЗНО-2018;

-Перелік сертифікатів ЗНО за спеціальностями;

-Документи, необхідні для вступу до ВНЗ у 2018 році;

- Підготовка учнів до пробного та основної сесії ЗНО

Третього лютого 2018 року учениця 11 класу Одерій Ангеліна взяла участь у тренувальному тестуванні з української мови та літератури, яке відбулося на базі Харківського гуманітарного університету "Народна українська академія"

15 грудня 2017 року учасниками круглого столу "Шляхи якісної підготовки учнів старшої школи до ЗНО" стали методисти відділу освіти Тоценко Л.П, Єршова О.М., адмінвстрація школи та вчителі, предмети яких винесені на ЗНО-2018. Адміністрація та педагогічні працівники поділились резульатами і формами підготовки випускників 2018 року до складання ЗНО та отримали методичні поради від методистів відділу освіти.

09.11.2017 проведено батьківські збори-тренінг з питань підготовки учнів

до ЗНО-2018

Порядок денний

1. Нормативно-правове забезпечення ЗНО-2018

2. Особливості ЗНО-2018

3. Про проведення пробного незалежного оцінювання

4. Практичне заняття “ Пошук необхідної інформації на сайтах Українського центру оцінювання якості освіти та Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти”.

5. Практичне заняття “ Користуємось сайтом “Вступ Інфо”.

Кiлькiсть переглядiв: 1057